25.4.13

İnsanoğluna Tutarsız Vücut Çalımı!

Ey insanoğlu beni çok uyuz ediyorsun bilgin olsun. Sanattan, sanatçılıktan ayık gezemediğim efendi tarzıma bi' bakın! Sağa sola sıçmık atmaktan ne hale geldi. İspanya' nın ortasında doğmuş Picasso, caddesinin ortasında insanların donunu çektiği, tek sanatın yolların üstünde dağınık halde serpiştirilmiş koyun-kuzu bokları olan, 2000 metre rakımda 9 ay soğuktan vücudun %60 ının hissedilmediği Erzurum şehrinde büyümüş bu genç dimah sanatçıyı alnından öperdi. Şimdi taharet elinin kokusunu bastırsın diye giydiği eldiveniyle tokatlayacak beni yemin ederim.

Size uyuz oluyorum! Her beynime hünkürdüğüm yanlışımın ortağı sizlersiniz haberiniz olsun! Unutma insanoğlu! Siz olmasaydınız ben günaha giremezdim.! Siz olmasaydınız ben mükemmel bi' adam olurdum! Ben olmasaydım götünüze bile takmazdınız ama siz olmasaydınız ben bi' gün ot, sonra pilot, üç vakte kalmaz astronot olurdum.!

Şimdi oha filan olun, "Ben Burdan Atlarım" yarışmasının erotiği çıkmış onu bulun izleyin, beni burdan üstünüze atlatmayın ve benim sizin yüzünüzden girdiğim bütün günahlar için vereceğiniz bi' cevabınız olsun. Benim yüzümden günaha girenler ise derhal beni bulsun. Affetsin.

Size nasıl uyuz olduğumu anlattım sayın insanoğlu şimdi de sevdiğimi haykıracağım. Size uyuz olduğum kadar sizi seviyorum da.. Tutarsız gelebilir. Sonuçta tutarsız güç, üçtür; iyi, kötü ve çirkin. İyilik, pozitif gibi görünen aslında negatif bi' güçtür. Basittir her şeyden önce hayatta olması en kolay şeydir.. En büyük güç kötülüktür. Kötü güçlerin en büyüğüdür. Sonuçta insanlar acı çekme duygusunu, birilerini gücendirme duygusundan daha önde tutan canlılardır ve sırf birini üzer korkusuyla yapmak istediğini değil, kolay olanı-iyiyi yani karşısındakini gücendirmeyecek seçeneği seçer ve hayatının amuğanoyar afedersiniz.. Bu açıdan kötü olabilen kutlanmalıdır. Hayatına saygısı olanlara saygı duyarız nihayetinde.. Çirkinlik ise bambaşka bi' güçtür. Bu satıları yazamadan 2 gün evvel bizim neslihan paralı koca bulmuş, Neslihan dediğim aman yarebbim bu nasıl bi' çirkinlik kişisi. Yumurta sarısı gibi hemde paralı çocuğa yüzüğü taktırması çok büyük bi' gücü temsil eder bence.

Ben size iyi, kendime kötü, ne güzel ne çirkinim. Umutluyum ama güçsüzüm. Herşeyim arada, herşeyim tutarsız. Hiçbirinizi cenazemde görmek istemeyecek kadar size uyuz, hepinizi özleyecek kadar çok seviyorum...

Neyse yazıma son veriyorum. Bi' anlam çıkarmak için okuduysan özür dilerim vaktini aldım. Feysbukta gördüğünde beğene basmazsın hatırım kalsın. Hatta altına "bu nasıl yazı lan!" diye yorum yap, belden aşşamı karalar bağlasın. Öptüm.

7 Kere Tükürdüler, Elhamdulillah...:

Adsız dedi ki...

:) pazar pazar keyiflenmeye sebebiyet veren okunası yazar

Kabakulak Kocakulakoğlu dedi ki...

devlet memurları pazarları blog okuyomuş.

Adsız dedi ki...

8.30~~17.30 olanı mı makbul! bilemedim ben sincik..
@simurg06

Kabakulak Kocakulakoğlu dedi ki...

öyle bi'şi söylemeye çalışmam için sincik benim çıldırmış olmam lazım.

Adsız dedi ki...

Velev ki çalıştın! velev ki çıldırdın! :)

Kabakulak Kocakulakoğlu dedi ki...

velev ki memur oldun diyosun yani.

Adsız dedi ki...

Bu kadar ara verirsen bilki olacağı o :)))

Yorum Gönder

Bir de sen tükür şu kulağın suratına!